Παρακολουθήστε την Πέμπτη 18/07 στις 12:00 στη Βεργίνα Τηλεόραση την εκπομπή “Πάνω απ’ όλα η Υγεία σας” που παρουσιάζει η Ελένη Σωτηριάδου με θέμα θέμα Αθλητικές Κακώσεις στα Παιδιά και στους Εφήβους. Καλεσμένος ο Dr. Γεώργιος Γκουδέλης, Ορθοπαιδικός Χειρουργός, Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών, Εξειδικευθείς στις Αθλητικές Κακώσεις Ενηλίκων και Παίδων στην Atos Clinic της Χαϊδελβέργης της Γερμανίας και Διευθυντής της Arthroheal Clinic στη Θεσσαλονίκη.
![](https://elenisotiriadou.gr/wp-content/uploads/Georgios-Gkoudelis-V-24-1.jpeg)
1ο Μέρος
2ο Μέρος
Μην ξεχάσετε να κάνετε εγγραφή και like