Παρακολουθήστε την Πέμπτη 17/03 στις 22:00 και σε επανάληψη το Σάββατο 19/03 στις 22:00 στο ATLAS TV την εκπομπή με πρώτο θέμα Εκφύλιση Ωχράς Κηλίδας, Διαβητική Αμφιβληστροειδοπάθεια, Κερατόκωνος και δεύτερο θέμα Καταρράκτης, Διαθλαστικές επεμβάσεις με Λέιζερ. Καλεσμένος ο Χειρουργός Οφθαλμίατρος, Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας και Μικροχειρουργικής Ophthalmica, Θάνος Σουσουρας.
![](https://elenisotiriadou.gr/wp-content/uploads/Σουσούρας-1-2-1024x576.jpg)
1ο Μέρος
2ο Μέρος
Μην ξεχάσετε να κάνετε εγγραφή και like