Παρακολουθήστε την Κυριακή 02/04 στις 22:00 και σε επανάληψη την Τρίτη 04/04 στις 22:00 στο ATLAS TV την εκπομπή με πρώτο θέμα Ευρυαγγείες και δεύτερο θέμα Ευρυαγγείες Προσώπου, Λιπομεταφορά Προσώπου και Χεριών. Καλεσμένοι η Αγγειολόγος – Αγγειοχειρουργός, μέλος του Medical Group Katsaka Papastavrou, μοναδική Ελληνίδα Φλεβολόγος η οποία αντιμετώπισε άπειρα περισταστατικά φλεβικών παθήσεων ΧΩΡΙΣ χειρουργική επέμβαση, Dr. Άννα Κάτσακα-Παπασταύρου και ο Ιατρός – Πλαστικός Χειρουργός του Plastic Clinic σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, Εξειδικευμένος τόσο στις Επεμβατικές όσο και στις Καινοτόμες μη Επεμβατικές Τεχνικές όσο και στις Καινοτόμες Επεμβατικές Τεχνικές, Αλέξανδρος Παπασταύρου.
![](https://elenisotiriadou.gr/wp-content/uploads/Κάτσακα-Παπασταύρου-2023-2α-1-1024x756.jpg)
1ο Μέρος
2ο Μέρος
Μην ξεχάσετε να κάνετε εγγραφή και like