Παρακολουθήστε την Πέμπτη 29/09 και σε επανάληψη το Σάββατο 01/10 στις 22:00 στο ATLAS TV την εκπομπή με θέμα Κοινά Παιδοορθοπαιδικά Προβλήματα. Καλεσμένος ο MD, MSc,PhD (Διδάκτωρ Ιατρικής ΔΠΘ),Ορθοπαιδικός Χειρουργός Ενηλίκων και Παίδων, Παιδοορθοπαιδικός,Εξειδικευθείς στην Παιδοορθοπαιδική (UK & USA), Επιστημονικός Συνεργάτης TheMIS & Ιδιωτικής Κλινικής “Αγίου Λουκά”, ICODE Board (International Committee on DDH Evaluation), Δρ. Τζατζαΐρης Θεμιστοκλής.
![](https://elenisotiriadou.gr/wp-content/uploads/Τζατζαΐρης-Θεμιστοκλής-1024x768.jpg)
1ο Μέρος
2ο Μέρος
Μην ξεχάσετε να κάνετε εγγραφή και like