Παρακολουθήστε την Πέμπτη 08/12 και σε επανάληψη το Σάββατο 10/12 στις 22:00 στο ATLAS TV την εκπομπή με πρώτο θέμα Ρήξη Χιαστού και δεύτερο θέμα Ρήξη Μηνίσκου. Καλεσμένος ο Ορθοπαιδικός Χειρουργός, Επικεφαλής Ιατρός Εθνικής Ομάδας Μπάσκετ, Επικεφαλής Ιατρός ΚΑΕ ΑΡΗΣ, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ και Συνεργάτης Κλινικής “Άγιος Λουκάς”, Δρ. Νικόλαος Κουκουλιάς.
![](https://elenisotiriadou.gr/wp-content/uploads/Νικόλαος-Κουκουλιάς-1-1024x856.jpg)
1ο Μέρος
2ο Μέρος
Μην ξεχάσετε να κάνετε εγγραφή και like