Παρακολουθήστε την Κυριακή 22/10 στις 22:00 και την Τρίτη 24/10 στις 22:00 στο ATLAS TV την εκπομπή με θέμα Σύγχρονες Τεχνικές Ορθοπαιδικής Χειρουργικής Άνω Άκρου – Ώμος, Αγκώνας, Καρπός, Άκρα Χείρα. Καλεσμένος ο Δρ. Ιωάννης Πολυζώης, MB, ChB, FRCS, FEBOT, Διευθυντής Ορθοπαιδικός Χειρουργός Ιατρικό Κέντρο Αθηνών και Ιατρικό Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης και Διευθυντής του Τμήματος Χειρουργικής Κλινικής Άνω Άκρου ICAROS T.O.I. TSIRIDIS ORTHOPEDICS INSTITUTE.
![](https://elenisotiriadou.gr/wp-content/uploads/Ιωάννης-Πολυζώης-1-1024x728.jpg)
1ο Μέρος
2ο Μέρος
Μην ξεχάσετε να κάνετε εγγραφή και like